Zwiększanie poziomu libido – teraz to proste!

Zwiększanie poziomu libidoDzień był długi, oczy są ciężkie. Chcemy tylko przytulnego wieczoru w łóżku. Seks? Proszę, nie rób tego! W życiu codziennym pragnienie szybko znika. Stres, nawyk i zmęczenie sprawiają, że nasze libido powoli, ale na pewno znika. Jest to całkiem normalne w długich związkach i nie ma nic wspólnego ze zmniejszającą się miłością. Dobrą wiadomością jest to, że możemy aktywnie zrobić coś na temat seksu lull! Z codziennymi sztuczkami możesz zwiększyć swoje libido i przywrócić swoje pragnienia do życia.

Najlepsze suplementy na libido znajdziesz na stronię znaneleki.pl

Solo sex może przywrócić ci libido.

Nie spiesz się, by odkryć na nowo swoje własne pożądanie. Najlepszym sposobem, by to zrobić, jest położyć ręce na sobie. W masturbacji możesz dowiedzieć się, co lubisz bez presji swojego partnera. Może to pomoże Ci pieścić nowe obszary Twojej pochwy, które dotychczas zaniedbałeś, które nagle wywołują zmysłowe uczucia. Im lepiej wiesz, co pobudza Twoje ciało, tym lepiej możesz powiedzieć swojemu partnerowi, co cię napędza.

Spodnie do joggingu i przytulne skarpetki są przytulne, ale – jeśli jesteśmy szczerzy – wszystko oprócz seksownych. Nawet jeśli sofa jest kusząca, to i tak wyjdzie na zewnątrz! Ubierz się i uczcij swoją randkę. Niewielka zmiana lokalizacji, jak na przykład randka w kinie, przywraca emocje i pragnienie, zwłaszcza jeśli nie spotykamy się wcześniej, ale organizujemy spotkanie zaraz po pracy.

Podzielone prace domowe zmniejszają codzienny stres.

Codzienna frustracja to zabójca miłości. Jeśli potrawy nadal czekają po posiłku, to szybko się kończy z pożądaniem. Sprawiedliwy podział prac domowych. Z pewnością istnieją zadania, które jeden lub drugi preferuje. Porozmawiaj o tym, aby uniknąć stresu wokół domu. Dzięki regularnym wizytom i stałym zadaniom związanym z utrzymaniem czystości w gospodarstwie domowym unikasz kłótni – i masz więcej czasu na miłe rzeczy.

Daty dotyczące płci w odniesieniu do regularności

Może to zabrzmieć nieromantycznie, ale jest niezwykle skuteczne: „Umów się na seks! Nie możesz wymusić pożądania, ale jeśli świadomie zrobisz miejsce dla wspólnoty, często sama wraca.

Zwiększanie libido za pomocą zabawek seks-zabawek

Zabawki seksualne pomagają wielu kobietom zwiększyć ich libido. Spróbuj samemu lub z partnerem, co ci się najbardziej podoba. Wybór jest teraz gigantyczny.

Komunikacja jako podstawa

Niewyjaśnione problemy mogą być również przyczyną zastoju seksualnego. Rozmowa wyjaśniająca może pomóc – płeć pojednawcza przychodzi naturalnie.

Joga pomaga podwójnie przywrócić libido.

Dla niektórych seks jest najlepszym sposobem na relaks. Inni jednak nie mogą nawet zaangażować się w sztukę miłosną, kiedy są spięci. Nie wywieraj na siebie presji – wtedy pożądanie jest tym bardziej nieobecne. Zamiast tego, spróbuj włączyć relaks do swojego codziennego życia. Joga jest idealna, ponieważ jesteś bardziej zrelaksowany i trenujesz dno miednicy w tym samym czasie, co dwukrotnie zwiększa Twoje libido.

Dieta o niskim poziomie cholesterolu wspomaga krążenie krwi w genitaliach.

Zredukuj ilość tłuszczów zwierzęcych i pełnotłustych produktów mlecznych oraz dodaj więcej owoców i warzyw do swojej diety. Zdrowa dieta obniża poziom cholesterolu i zwiększa libido. W rzeczywistości wysoki poziom tłuszczu we krwi prowadzi do słabszego krążenia krwi, co oczywiście wpływa również na funkcjonowanie naszych narządów płciowych. Jeśli dopływ krwi do pochwy jest uboższy, trudniej jest osiągnąć orgazm.

Afrodyzjak może zwiększyć przyjemność z jedzenia

Chili powoduje, że się pocimy i pobudza krążenie krwi, co – jak wiemy – decyduje o orgazmie. Idealny eliksir miłosny: Gorąca czekolada z odrobiną chili i wanilii – nie tylko nasz żołądek jest z tego zadowolony, ale także nasz libido!

Sport pomaga zapobiegać utracie libido.

Sport ma kilka pozytywnych skutków dla naszego libido. Regularny trening pomaga zmniejszyć stres, poprawia przepływ krwi do narządów płciowych i poprawia nasze samopoczucie. Czujemy się również bardziej atrakcyjni, gdy uprawiamy sport, co również zwiększa naszą przyjemność.

Zmień leki, aby zwiększyć libido.

Jeśli żadna z codziennych sztuczek nie pomaga, zewnętrzne wpływy mogą być również odpowiedzialne za brak chęci. Wiele kobiet skarży się na brak libido jako efekt uboczny pigułki lub innych leków. Porozmawiaj otwarcie z lekarzem o swoim problemie. W niektórych przypadkach depresja może być również odpowiedzialna za brak pożądania seksualnego.